Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha még semmit nem...

Szerintetek ha még semmit nem tanultam az érettségikre fel tudok készülni sikeresen?

Figyelt kérdés
Bioszból emeltezem, a többi csak közép. Mindig 4/5 tanuló voltam.

2019. márc. 13. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A biosz az neccessebb, a többi szerintem simán megoldható.
2019. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Amíg ezt ide kiírtad, addig tanulhattál volna :D szerintem egyébként ha innentől fogva szorgalmas leszel, akkor fel fogsz tudni készülni.
2019. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

80% fölötti lett minden érettségim, matek-fizika emelt, pedig a készülést illetően nem voltam túl szorgalmas. Szóval nagyon függ attól, hogy milyen az alaptudásod. Szóbelin meg hogy hogyan tudod eladni magad.


Most már az egyetemista rutinommal simán felkészülnék, de érettségi előtt ez nincs még meg az embernek.

2019. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattatok.
2019. márc. 14. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!