Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A vàci fegyhàz ès börtönben...

A vàci fegyhàz ès börtönben milyen tanfolyamok vannak? Mit lehet tanulni? Keresem a neten de sehol nemtalàlok erröl semmit, felsorolàs szerűen vagy egy linket kèrnèk ahol megtudom nèzni!?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az őröket vagy a rabtársaid!
2019. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te egy igen vicces ember lehetsz,valaki életveszélyben van ès nem akarjàk elszàllitani de ha tanulmànyra huvatkozik a rab akkor egyböl elszàllityàk,ne hogy véletlenül ilyen helyzetbe kerülj észlèny
2019. márc. 16. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Váci vagyok, de nem hallottam ilyesmiről.
2019. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
valami tanulmàny csak van a vàci börtönbe mindenhol van lehetőség tanulni csak azt nem tudom hogy mik közül lehet vàlasztani
2019. márc. 16. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Azok a tanfolyamok a rabok számára vannak.
2019. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok a tanfolyamok a fogvatartottak számára vannak. De nem kötelező biztosítani, csak az alapfokú tanulmányok befejezését. A többi a bv-parancsnok engedélyétől és hajlandóságától függ.
2019. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az èrdekelne!A rabok szàmàra a tanfolyamok vagy tanulmànyok!pl.van villany szerelès amit megtanulhatnak van asztalos munka stb.....èn a stb.re lennèk kivàncsi :)
2019. márc. 17. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!