Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy általános...

Mennyit keres egy általános iskolai igazgató?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 2000 fős településen.
2019. márc. 17. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

meggugliztam a pedagógus bértáblát és láss csodát megtaláltam:

[link]


igazgatói pótlék meg itt található:

[link]


Kérdésedre nem lehet pontos számszerű választ adni, mert kevés információt adtál meg. Egy tanár fizetése függ a végzettségétől és a pályán eltöltött időtől. (ezek alapján az első linken kikeresheted az igazgatód fizetését bruttóban). Az intézményvezetői pótlék tól-ig, tehát ezt a tankerület határozza meg amiről nekem információm nincs.

A fizetés nem függ a település lélekszámától. (tudtommal)

2019. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj, már megint egy ostoba, aki nem bír konkrét számot írni, hanem linkelget mindenféle táblázatot.
2019. márc. 17. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező szerintem az előző kommented nagy bunkóság volt.


Szívesen kikeresem a táblázatokból (ha már erre képtelen vagy), hogy mennyi a bruttó fizetése az igazgatónak ha megadod az alábbiakat:

1. Milyen végzettsége van? (Főiskolai, egyetemi)

2. Hány éve tanít? (A ledolgozott évek számától is függ a fizetés)

3. Pedagógus 1 vagy 2 vagy mestertanár esetleg kutatótanár.


Sajnos ezek hiányában nem lehet pontos számszerű választ adni, csak ha belenézek a jósgömbömbe.


Az első hozzászólásomban is leírtam hogy adatok hiányában nem lehet pontos választ adni. (Ha az értetlenség fájna...)

2019. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!