Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt meg lehet írni...

2 hónap alatt meg lehet írni 20 oldalt?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy csak hétvégente van rá időm + 1 tavaszi szünet + közben még a forrásokat is olvasgatnom kell.
2019. márc. 17. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
2 nap alatt is meg lehet.
2019. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen témában? Amúgy meg, persze. 600-as betűmérettel és három mondatonként új bekezdéssel pár nap alatt meg leszel. ;)
2019. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ennek a kérdésnek 0 értelme van. Csak picsogás, hogy mekkora feladatod és mennyire kevés időd. Jöhet a nulla pont, köszöntem.
2019. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven. Ha tudod, hogy mit akarsz írni, 20 oldalra másfél-két nap is tökéletesen elegendő. A többi már tőled függ.
2019. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Simán, én 2 hetet rászántam, hogy az összegyüjtött forrásokat lefordítottam, aztán napi 2 oldalt írok kb.
2019. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A #3-as valaszoloval tokeletesen egyet ertek. Nem tudom hova kell megirnod 20 oldalt, de az nem igazan sok. Tenyleg 2-3 nap alatt meg lehet irni ugy, hogy nem egy trehany munkat adsz ki a kezeid kozul.
2019. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg lehet. Nekünk egyetemen kb egy hetünk maradt olykor megírni tíz oldalt (úgy, hogy voltak mellette más órákra feladatok, tanulni valók - és ahhoz is kellett forrást keresni, olvasgatni, nem leültünk a gép elé és angyali zene kíséretében az ihlettől megszállva pötyögtünk oldalakon át.) .


Szóval két hónap alatt, simán. :)

2019. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer 20-30 oldalt írtam meg pár hét alatt, vagyis nem csak nekem hanem konkrétan az egész csoportnak. És nem kellett vért izzadnom.

Ebből kiindulva teljesíthető, viszont sok mindentől függ.

Egyébként amikor én voltam hasonló helyzetben, inkább GYK kiírása helyett is azt írtam..

2019. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!