Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanárképzés pálya...

Osztatlan tanárképzés pálya alkalmasságira kötelező a motivációs levél?

Figyelt kérdés

Osztatlan testnevelő- gyógytestnevelő szakra jelentkeztem, azonban nem tudtam róla, hogy a jelentkezés időpontjáig le kell adni motivációs levelet.

Innentől esélyem sincs bekerülni?

Olvastam, a felvi oldalán hogy kötelező elem, de írja hogy “valamint, vagy egy szituáció elemzés”. Tehát ha nincs motivációs levelem, akkor szituációt kell elemezni?

Link a tájékoztatáshoz: [link]

Illetve egyáltalán testnevelő tanárnak kell ilyet csinálni, mert a jelentkezésnél nem dobta fel?



2019. márc. 18. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A szituációs levél alapján rólad tesznek fel kérdéseket, amire vállaszolnod kell, és utána jön a szituációelemzés.
2019. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát, ha nincs feltöltve akkor buktam a felvételit?
2019. márc. 18. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Mint olvashattad, a motivációs levél kötelező elem.
2019. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi lehetőség nincs utólagos bekuldesre, mert nekem azt mondtak, hogy ezt magammal kell vonnia vizsgára?
2019. márc. 18. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kaptál külön emailt a egyetemtől a motivációs levél bekéréséről? Nekünk külön el kellett küldeni, de alapból felvire is fel kellett tölteni, érdemes megnézni engedi-e még az oldal a feltöltést. Valamilyen formában kötelező leadni. Van ahol a vizsgára kell magaddal vinned. Esetleg írj egy emailt az egyetemnek, hogy mi ilyenkor a teendő.
2019. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!