Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kémia emeltszintű szóbelivel...

A kémia emeltszintű szóbelivel kapcsolatban milyen benyomásaitok voltak? Mennyire találtátok nehéznek?

Figyelt kérdés

A tankönyvhöz még hozzátanultam/tanulom a Villányi Attila összefoglalót,és a Fazekas iskola vázlatait.

Ennyi elég lesz?

Köszönöm a válaszokat.



2019. márc. 18. 22:17
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Szerintem az "A" tételekre feküdj rá rendesen, azokkal ment el a legtöbb idő a felelésből, ahogy láttam tavaly. A Villányis könyvet ismerem szerintem jó, de pl. a mozaik kiadó kémiakönyveit is nézegetném.


A kísérletek listája ki van adva elvileg, azokat dolgozd ki, ha teheted csináld meg a suliban őket. Azok nem nehezek, nehogy azon veszíts pontot.


A harmadik tétel sem vészes szerintem, ha készülsz átfogóan az anyagra ott sem lesz gond, illetve pl. én tavaly próbáltam húzni az időt és erre már nem is maradt nagyon.


Szerintem nem nehéz a szóbeli, nálunk kedves volt a bizottság is. Lett 49 pontom az 50 ből.

2019. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly csináltam, a legjobb szóbeli élményem volt. Jó tételeket húztam, és kedvesek voltak nagyon. Ne parázz tőle, de készülj rendesen :)
2019. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!