Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart megtanulni...

Mennyi ideig tart megtanulni egy dalt gitáron?

Figyelt kérdés

Van gitárom, évek óta nem is fogtam meg , odáig eljutottam anno, hogy a metallica-nothing else matters introját tudom (a gyors akkord váltások nem mentek, itthon tanultam netről).

Kitaláltam, hogy milyen jó lenne az esküvőmön júliusban a vőlegényemmel és a tesóinkkal előadni a szülőknek egy számot (én gitároznék +ének , a fiúk énekelnek) dj lesz az esküvőn,nem zenekar.

Vagy inkább fogadjak valakit, aki elgitározza azt a számot?

Mennyiért szoktak ilyesmit vállalni?

Mennyire nézne ki hülyén, ha egy 40 fős esküvőn egy idegen gitározik, mi éneklünk (össz. 5 fő - 1 lány (én) és 4 fiú)?

Illetve összehozhato ez úgy, hogy csak az esküvő előtti héten gyakorlunk? Bátyám és mi is vőlegényemmel messzebb lakunk, a 2 sógorom otthon a szülőkkel. 4en vagyunk 24 és 30 közt, vőlegényem kisebbik öccse 12.

Kivitelezhető ez az ötlet, vagy hanyagoljuk?


2019. márc. 21. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár perc.
2019. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Függ a gitártól, a daltól és persze tőled is.

Ha egy 6-8 akkordnál többet nem igénylő dalt akarsz megtanulni és rászánod a napi legalább fél órát, néha 1-et, akkor pár hónap alatt felléphetsz vele :)

2019. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Nothing else matters nekem a kisujjamban van...húsz éve nem játszottam el de ha elővenném a gityót kb. 5 perc bemelegítés után lehet hogy jobban menne most mint régen.
2019. márc. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!