Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyári diákmunkához kell...

Nyári diákmunkához kell valami orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és most szeretnék kipróbálni a nyári munkát hogy egy kis pénzt szerezzek.

Ilyenkor minden munkához már kell valami orvosi vizsgálat vagy szűrés??

Mert én nagyon parazok az orvosoktól és egyszerűen rosszul vagyok már a gondolattól is.

Van olyan munka ahol nem kell?



2019. márc. 24. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Kell, igen. Egy üzemorvosi alkalmassági vizsgálat, hogy az adott munkakört el tudod-e látni. Ez gyakorlatilag egy vérnyomásmérés, pár kérdés, látásvizsgálat. Nem kell ettől félni. Ez minden munkánál van.

Ezen felül, ha pl árufeltöltő leszel, akkor kell ezen kívül még egy tüdőszűrés is, bőrgyógyászati vizsgálat.

2019. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden munkához! Én színházban dolgoztam, jegyszedőként,iskolaszövetkezeten keresztül,és nem volt szükség vizsgálatokra,az alkalmasságim már rég lejárt. Korábban egy élelmiszereket is feldolgozó gyárban dolgoztam,oda kellett. Általában az ilyen helyen kérik.
2019. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor egyetem mellett megbízási szerződéssel dolgoztam, akkor nem kellett.


Mikor alkalmazottként, akkor kellett.

2019. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!