Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egri csillagokból kell fogalma...

Egri csillagokból kell fogalmazást írni a cím hogy Ilyenek ismertem meg /bárkit lehet választani/ SOS Holnapra kell a fogalmazás?!

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gond. Csinálhatod nyugodtan.
2019. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Segítséget szeretnék kérni!

2019. márc. 28. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én segítek. Írj be még egy n betűt a cím első szavába!
2019. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ilyenek ismertem meg Bornemissza Gergelyt!

Ez lenne a cím.Elolvastam,de nem tudom hogy kezdjem el és 1 oldalt kell írni a4 lapra.Nagyon köszönöm a segítséget

2019. márc. 28. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy, válaszd Cecey Évát.Ha fiú, Bornemissza Gergelyt. Mindkettő fiatal, bátor és kezdeményező, tudja mit akar.
2019. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezd úgy, hogy milyen volt az elején és hogy milyen fejlődésen ment keresztül. Mik voltak rá hatással. Esetleg, hogy egyes szituációkat hogyan oldott meg, ez bizonyíthatsz pár állítást.


Megírni senki nem fogja helyetted, csak ötleteket adhatunk.

2019. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!