Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán felsőoktatási...

Főiskolán felsőoktatási szakképzésen kötelező a 4. Félévben teljesíteni a szakmai gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Jövő szeptembertől leszek második évfolyamos viszont most a 2. Félévben 2 tantárgyam nem biztos hogy meg lesz, ezért gondoltam, hátha meg lehetne csinálni a szakmai gyakorlatot most nyáron, hogy ne kelljen utolsó félévben a 2 tárgy és a szakdolgozat mellett még a szakmai gyakorlatra is járni. Lehetséges így? Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2019. márc. 29. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az oktatási osztályon kell megkérdezni. Amúgy kissé fura lenne 1 év után szakmai gyakorlatra menni.
2019. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért is?
2019. márc. 29. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
#00.48 Én józan paraszti ésszel úgy gondolnám, hogy a szakmát akkor tudod gyakorolni, ha már kitanultad a szakmát, vagy legalábbis annak nagy részét. A képzés felénél ez még nem valósul meg.
2019. márc. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb képzésen a szakmai gyakorlat bizonyos feltételekhez van kötve.

Pl.: Főtárgyak legyenek meg vagy csak x számú óra nem lehet meg, stb.

Ezért sem szokták engedni, de tényleg annyira egyetem és szakfüggő, hogy a TO tud majd segíteni ebben.

2019. márc. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm válaszaitokat! :)
2019. márc. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!