Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mostanság még van...

Szerintetek mostanság még van lehetőség egy pénzes boríték átadására a forgalmi vizsga előtt az oktatónak, ha ő is tudja, hogy az illető tud vezetni, de így akarja bebiztosítani magát?

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Erre mindig van lehetőség. Aztán vagy működik, vagy nem.
2019. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj... Ha nagyon béna vagy, még ő fogja felajánlani...
2019. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van.
2019. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol nincs? Ez Magyarország, a korrupció már hungarikum.
2019. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ne adj. HA tudsz vezetni, át fogsz menni a vizsgán. Ha meg nem tudsz, jobb, ha még veszel egy pár órát.

Ráadásul, ha kifoghatsz olyan embert, aki kapásból feljelent...

2019. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 imnard ***** válasza:
78%
Volt olyan eset, ahol leadták előre, de így is bukta lett a vége. Én nem adnék. Ha mindent jól csinálsz, sikeresnek kell lennie a vizsgának. Ha nem, akkor tudd meg, hogy miért nem...
2019. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség van, de nem hiszem, hogy megéri a kockázatot, nem biztos, hogy nyitott rá a vizsgabiztos. Én olyan sztorit hallottam, hogy a srác átadta a borítékot, a vb megnézte, azt mondta kevés lesz és megbuktatta a gyereket..😂
2019. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha látják, hogy csak egy kicsit is alkalmas vagy arra, hogy önállóan közlekedj és nem csinálsz valami órási baromságot biztos átengednek.

Ugyan nem látok bele a rendszerbe, nem vagyok benne, csak annyit tudok amikor én tanultam.

Nem voltam egy nagy tehetség, sokszor ok nélkül túlidegeskedtem a dolgokat, félelmetes miket csináltam, mégis levizsgáztam. Igaz nem 30 óra után és nem is elsőre. Nálunk szóba se került az, hogy boríték a vizsgabiztosnak, még sikertelen vizsga után sem. Nem érzem azt, hogy ok nélkül buktam, sőt mikor sikerült azt nem teljesen éreztem jogosnak (ez így furcsa leírva, de tudom, hogy ha akartak volna biztos találtak volna még hibát abban amit csináltam) mert nagyon sok kis apróságot benéztem, meg rontottam amit amúgy se előtte, se azóta nem követek el.

2019. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!