Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan készültetek a töri...

Ti hogyan készültetek a töri érettségire?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és a törivel hadilábon állok. Ötletem sincs h h álljak neki.
2019. márc. 30. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakorold az érettségis feladatlapokat. Ameddig eljutsz, nem kell belefáradnod.

És nézd át a jegyzeteidet hogy miket írtál. Írd le újra a legfontosabbakat és jelöld ki ôket színessel, a részleteket csak olvasd át.

2019. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En speciel sehogy. Egy tetelt nem olvastam el, az irasbeli jo lett mert kb szovegertelmezes volt, a szobelin me elmondtam mas szavakkal a forrast, na annal eppen hogy meglett a 2es:D
2019. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivettem a könyvtárból egy kifejezetten érettségire felkészítő könyvet, amiben témakörök szerint volt leírva a követelmény, ezt kb átvettem 1-2 hét alatt, hozzáolvasva az órai vázlatokat. Ezután kezdtem el megcsinálni az előző évek feladatsorait, előtte már elkezdtem írni a szóbelire a tételeket, ezzel is sokat tanultam.
2019. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érettségi témakörök vázlata könyv. Még kidolgozott szóbeli tételekből is írnak könyveket, nyilván emelt szinten érettségizőknek szánva, de érdemes lehet belepillantani, hátha találsz átfedéseket a tanárod által meghirdetett tételek és ezek között.
2019. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!