Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Április 1-én hogyan tudnánk...

Nonamexy kérdése:

Április 1-én hogyan tudnánk megszivatni az osztállyal a tanítást/tanárokat?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is az egész osztály, de valami olyan amiben több ember is részt vesz és a tanárok ki lennének akadva-

2019. márc. 30. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Fegyelmi tárgyalásra szeretnétek menni??

Ha 16 évesek vagytok, már függeszthetik a jogviszonyotokat is.



Könyörögjetek dolgozatért... A tanár biztos néz majd egyet.

2019. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Szivatni és kiakasztani ne akarj, mert úgyis ti húzzátok a rövidebbet, ha durva és csúnyán sül el. Inkább valami tréfás dolgot találjatok ki, amin bolondok napján a tanár is max. nevet egy jót. Azért remélem, érzed a különbséget...
2019. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Jelentkezz önként felelni és menj is ki.
2019. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bejátszanám, amit az első mondott. Tanuljatok rohadt sokat valamelyik tantárgyból, és könyörögjetek dolgozatírásért, vagy feleléskor jelentkezzen önként az egész osztály. Ha belemegy a tanár, akkor még lesz egy potya ötösötök is, mert ugye tanultatok előtte :D Szerintem a tanárok is jópofának tartanának egy ilyet, és szereznétek egy jó pontot az olyan osztályokkal szemben, akik valami unalmasan kiszámítható vagy ízléstelen hülyeséggel próbálkoznak.
2019. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok plusz egyeseket és váratlan röpdogákat én azt ajánlom, sehogy. Éretlen egy húzás és nem éppen magas intelligenciáról arulkodik.
2019. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
#4. Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Hát persze, az egész osztály hétfőig telemagolja a hétvégét egy "könyörgömdolgozatért". :)
2019. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért, nem az az alap egy iskolás korúnál, hogy rendszeresen tanul? Csak mert annak kéne lennie.
2019. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia!

A múltkor mi az egész osztállyal elbújtunk a tanár elől, mert nem akartunk dogát írni.

Tudniillik, hogy a termünk elég nagy és tele van szekrényekkel. Valaki a szekrénybe bújt, más pedig a függöny mögé, vagy az ablakpárkányra állt, és volt olyan is aki csak a padja alatt rejtőzött egy kabáttal eltakarva.

A tanár mikor bejött, nagyot nézett, de nem zavartatta magát és leült beírni a naplóba a hiányzókat xd

közben dúdolgatott, magában beszélt néha, mi pedig alig bírtuk nevetés nélkül.

A legviccesebb rész az volt, mikor elhúzta a függönyt és egyszerre kiáltotta pár osztálytarsam hogy neglepetés.A tanár először hátratántorodott, de aztán ő is jót nevetett az egészen és végül nem írtuk meg a dogát.

Tipp: csak olyan tanárral játszatok el, akiről tudjatok, hogy vevő az ilyen poénokra, mert máskülönben az igazgatóiban kötöttök majd ki...

2019. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisak akartok lenni, akkor az egyikőtök beöltözik tanárnak, és mire a tanár bejön, már ott áll a katedránál, és mondja neki hogy “Kovács Úr üljön le a helyére!”. És megtartja az egész órát, persze végig lehet bohóckodni az egészet, de csak “normálisan”.


Én – tanárként – egy ilyet jópofának tartanék és végignevetném (azt azért ne felejtsd el, hogy mi is voltunk diákok). Az “elbújáson” nagyon kiakadnék.

2019. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as, most SÍRVA röhögök, kijött egy könycsepp a szememből, eszembe jutott egy ugyanilyen emlékem általános iskolás koromból, elbújtunk az ablakba, függöny mögé, szekrénybe, szekrény mögé, tanári asztal alá stb, és látom magam előtt még mindig, hogy milyen fejet vágott a tanár mikor bejött :DDDD erre már kb 10 éve nem is gondoltam :DD
2019. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!