Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha a szakdolgozat...

Szerintetek, ha a szakdolgozatomban néhány oldalon eltérő kinézete van a nyomtatásnak (a betűk közelebb vannak egymáshoz) az nagyon le fogja húzni bírálásnál az eredményt?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy ahol először kinyomtattattam a szakdolgozatot, ott a gép furcsán nyomtattam ki, hiába volt ugyanúgy TNR 12 a beállítás. A ékezetes betűk furcsán közel álltak egymáshoz. Aztán a bekötés után észrevettem pár helyesírási hibát, visszavittem egy másik helyre(ugyanaz a cég, reméltem ugyanolyan lesz), de ott meg rendesen nyomtatott a gép, a betűk távolabb vannak egymástól. Úgyhogy úgy néz ki, hogy a megbeszélés rész, más kinézetre, mint a dolgozat többi része. Vajon ez nagyfokú igénytelenségnek számít? Én úgy gondolom, az, hogy hogy nyomtattak ki, nem rajtunk múlik, de azért mégis aggódok. Előre i köszönöm a segítséget! :)

2019. ápr. 1. 17:28
 1/1 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibákért! *nyomtatta ki

*az ékezetes betűk

*előre is köszönöm

2019. ápr. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!