Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem középszintű írásbel...

Történelem középszintű írásbeli érettségi mennyire nehéz? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nos, idén fogok érettségizni, és bár most olyan 3,1-re állok töriből, négyes szerettem volna lenni, de ez már nem fog összejönni nagyon úgy néz ki, ezért azt szeretném, ha az érettségim négyes lenne. Próbaérettségim is 3-mas lett(de ez nem jelent semmit, mert előre be lehetett gyakorolni a feladatokat, amik benne voltak) a tavalyi vizsgán pedig 3-masra feleltem a tételekből (csak azért nem kaptam 4-est mert nem voltam elég magabiztos és nem pörögtem a témával).

Lényeg, hogy a háttér tudásomat inkább egyesre értékelném, mint hármasra.És azt mondta a tanárom, ha az írásbelin esetleg meglenne a hármas, akkor is full ötösre kéne elmondanom a szóbelit, hogy meglegyen a négyes érettségi. Az a baj, hogy nem tudok egészben látni, csak ugye kicsipegettem a tételeket amiket eddig megtanultam a 4 év alatt, semmi összefüggést nem látok köztük és nem is emlékszem rájuk, mert magoltam, szóval nincs meg a kellő háttértudásom.


Tippek esetleg, hogy az írásbelim minél jobb legyen?



2019. ápr. 1. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb érettségi. Az írásbelit középszinten úgy csináljak meg, hogyha nem tanulsz rá semmit akkor is átmész rajta.
2019. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mondom, nulla az alaptudásom. Amikor megcsináltam párat a régi érettségikből alig lett hibátlan feladat egy-egy évben.
2019. ápr. 6. 16:39
 3/3 anonim válasza:
Ha nem tudsz semmit akkor is simán meg kell lennie a minimum pontnak mert a töri atlaszban rengeteg minden benne van és most nem csak a kronológiára gondolok.
2019. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!