Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyet lehet egy tanárnak...

Ilyet lehet egy tanárnak csinálnia?

Figyelt kérdés

Nem akarom feljelenten és semmi hasonló, nem is tanárszidás csak érdekelne, hogy normális-e egy tanártól.


Kollégiumi tanár, nem vagyok ballagó, de tanár tablóképet akart csinálni, mindezt telefonnal, mondtam neki, hogy nem értem miért, erre nem adott megfelelő választ, hogy miért szükséges ez, és jondtam neki, hogy nem szeretnék csinálni tablóképet, de nyaggatott vele, hogy már mindenkiről megcsinálta, ne én lógjak már ki, szóval végül megcsinálta, de nem szeretném továbbra sem, hogy kikerüljön bárhova is. Ezt se tudom, hogy mit akar valójában vele csinálni, kirakni valahova vagy hasonló.


Csak kíváncsiságból, ilyet lehet?



2019. ápr. 2. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, hiszn beleegyeztél.
2019. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor engedetlen lettem volna egy tanárral szemben, azt meg nekem nem szabad, valamint jeleztem neki, hogy nem szeretném, és a kép készítésekor is tudtában volt ennek.
2019. ápr. 2. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Beleegyezéseddel bármit. Én nem engedtem volna, és minél jobban erőltetné, annál kevésbé hajlanék rá.


Tényleg mindenkiről csinált képet, vagy csak ezzel akart rávenni? Kérdezősködj körbe az osztályban.

2019. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is elmomdtam neki jópárszor, hogy nem szeretném. De nem hagyott vele békén, aztán mondom akkor csak lehet én hisztizem túl. Mondta a többieknek is, még egy lányról még a szobában biztosan csinált, de szerintem a többiekről. Nincs benne ilyen hajlam, csak túlbuzgó és ilyen felesleges dolgokat talál ki.
2019. ápr. 2. 18:05
 5/11 A kérdező kommentje:
*többiekről is
2019. ápr. 2. 18:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk még 10.-ben egy rendőr jött fejmosást tartani egy felfújt ügy miatt.

A lényege az volt, hogy felvették két osztálytársamat, legyen most a nevük Béla és Sanyi. Szóval oda-vissza húzogatják a függyönyt, majd amikor Béla megunja, hogy Sanyi folyton visszahúzza, mondván, hogy legyen már egy kis fény a teremben és ne a lámpa világítson fejbevágja. Semmi extra nem történt ezen kívül, nem maradt semmilyen nyoma a csapásnak. Rá pár órára ezt a videót berakták a messengeres osztálycsoportba. Béla nem tudott arról, hogy felvették, jött, hogy szedjük le. Mondtuk, hogy nem, hadd lássa az egész osztály, hogy egy függöny miatt képes mást megütni. (Ketté vagyunk bontva tantárgyanként, így a többiek erről lemaradtak.) Béla nem adta fel, ment tanárokhoz. Ők hívták a rendőrt is kis előadást tartani.

A lényeg annyi volt, hogy írásos engedély nélkül más személyről semmilyen formában nem tárolhatunk hang- és videófelvételt plusz képet sem. Ide tartozik még az is, hogy az írásos engedélye nélkül ezt közzé sem tehetjük, beleértve azt is, hogy mondjuk privát üzenetben elküldöd valakinek. Bármelyik megszegése esetén fel lehet jelenteni az illetőt. Minket is ezzel fenyegettek, megmutatták az erre vonatkozó jogszabályokat is.

2019. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most figyelj bro, de már nem mai story. 20 éves... Minimum. Középsuliban a tanár kitalálta, hogy csináljunk olyan tablót dísznek az osztályba, amin pici babák vagyunk. Alá is voltak írva a neveink. De várj, finoman utalt rá, jó lenne olyan, amin ruha sincs rajtunk. És a sok barom vitte be a kukis, punis képeket 😅 amúgy ha jól emlékszem egyszer rejtélyes körülmények között eltűnt a tabló 😅 erre varrj gombot testvérem.
2019. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
UTOLSÓ: neeeeeeeeeeeee SÍROK JÉZUSOM miaf.aszom??? :DDD ez most komoly??
2019. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm, hogy így történt. Gondolj bele, az is egy közös terem volt, a suliban mindenki ezen a tablón nevetett a diákok közül. Utólag hatalmas, mondjuk nekem már akkor se tetszett, ha jól emlékszem vagy nem vittem, vagy vmi újságból kivágott szart tettem a nevem felé. De vmi rémlik h még csesztetett is vele.... Rég volt. Most jutott eszembe.
2019. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jééézusom nem hiszem el milyen kis naiv világ lehetett akkor, ma senki nem vinne be ilyen képet. Nálunk már azért is furcsán néztük az osztályfőnökre mert kitalálta, hogy feküdjünk le a földre egymás mellé úgy, hogy 9.B formában legyünk, meg is mondtuk, hogy kösz nem :D


De amúgy nem hiszem el mennyi pedofil tanár van, akárkinek mesélek az én pedofil tesitanáromról még általánosból, mindenkinek vannak hasonló sztorijai. Fogdosott minket kb negyedikes korunktól, szexuális megjegyzéseket tett stb, aztán mikor gimibe mentem, hallottam két lányt suttogni, hogy a helyettesítő tanár fogdossa a lányokat. Azonnal leesett, hogy az általános iskolás tanár jött át helyettesítő tanárnak, rákérdeztem és a lányok megerősítették, hogy valóban :DDD

2019. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!