Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a tanulás...

Ti mit gondoltok a tanulás (om) ról?

Figyelt kérdés

Általában nem szoktam túlstresszelni ezt az egészet, de a jövő héten nagyon sok témazáróm lesz, ráadásul a hétvégén nem tanultam meg rájuk és állandóan ezen idegeskedem, hogy rossz jegyet fogok írni (egyest vagy kettest).

Még csak kilencedikes vagyok, nem számít a jegyem sehova de annyira fel tudom magam idegesíteni hogy rossz jegyet kapok és nem tanultam meg rendesen rá és mikor fogok megtanulni, nem lesz elég időm már rá.


Ti hogy szoktatok tanulni? Mi a véleményetek erről?



2019. ápr. 7. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

“ráadásul a hétvégén nem tanultam meg rájuk és állandóan ezen idegeskedem”


Ok-okozat. A megoldás: tanulás.

2019. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj , de ne hibázd el, mert akkor ki kell javítanod; ami néha könnyű, néha nem.
2019. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Te is tudod mit gondol akarki a tanulasodrol, figyelj, kérdések helyett határozottan ülj le es tanuld meg azt a szart olyan effektíven ahogy csak lehet, nincs szünet 5 percenkent! Tanulsz es tul vagy rajta, eredmény: nincs stressz.
2019. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Gondolkozz előre mindig és próbálj meg mindig előrekészülni, akkor nem kell stresszelni az elvesztegetett lehetőségen. Ismerem ezt az érzést egyébként. Ilyenkor használj ki minden percet, hogy bepótolhasd. Ha pedig nem megy, majd máskor kijavítod, ha pedig jófej tanárod van és látja rajtad, hogy a rossz jegy nyomaszt téged, ő meg is fogja adni a javításra a lehetőséget.

Sok sikert a tanuláshoz! :)

2019. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!