Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Véletlen van olyan gimnázium,...

Véletlen van olyan gimnázium, ahol nem annyira szigorú a tesi tanár?

Figyelt kérdés
Nagyon béna vagyok tesiből, és ahová most járok nagyon aranyos a tanár és nem az a bunkó fajta (Látja rajtam hogy próbálkozok és ezt el is mondta) Véletlenül van Budapest környékén, olyan gimnázium ahol ilyesmi tesi tanárom lehetne?

2019. ápr. 10. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért sok olyan középsulis tesitanár van aki még szigorúsága ellenére is úgy kezeli a diákokat hogy ha tényleg próbálkozik és a lehető legjobban csinálja meg a feladatokat akkor ezt figyelembe véve értékeli és megadja a jobb jegyet ha tényleg látja hogy próbálkozik meg önmagához képest van fejlődés. Ahogyan én nekem olyan tesitanárom volt igaz vidéki suliban aki nagyon kemény volt, nehéz is volt neki megfelelni, de mint ember normális volt, lehetett vele beszélni ha problémánk volt, meg ha látta hogy igyekszünk, nem akarunk trógerek lenni egyes feladatoknál, meg valóban ha látta az akarást hogy mi akarjuk csinálni, de nem megy jobban sehogy sem akkor emiatt nem adott nagyon rossz jegyet.
2019. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!