Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat felépítésének...

Szakdolgozat felépítésének (fejezetek) lemásolása is plágium?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint az általános fejezet címek. Várostörténet témában írok és nem igazán lehet szerintem mást kitalálni, mint a város különböző ágazatai, funkciói stb
2019. ápr. 12. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:
A témához nem értek, de olyan soha nincs hogy nem lehet mást kitalálni. Azért kell sokáig kutakodni a témában, olvasni, hogy egyáltalán legyen ràlátásod hogy milyen újdonságot lehet írni. Majd jön az ötlet ha benne vagy. Egyébkènt szerintem igen, vagy ha nem is kifejezetten plágium, de etikátlan. Szóvá tehetik ha komolyabbak a bírálók, persze van ahol nem foglalkoznak a szakdolgozatokkal.
2019. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem. (ha elég egyszerű a cím, pl. Debrecen város története az nagyon általános, de két szakdolgozat ugyanazzal az alcímmel hogy: Debrecen város története Kovács T Ferdinánd kiskereskedő és családjának szemszögéből, na az már plágiumgyanús.)
2019. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, ilyen általános dolgokra gondoltam, hogy épített környzet, természetes környezet. Oktatás, egészségügy, ipar és társaik
2019. ápr. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!