Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek számít az állás...

Szerintetek számít az állás jelentkezésben, hogy az okj hányas lett?

Figyelt kérdés
Grafikus okj-t csináltam, 2 éveset. Nem bírtam a tanárt, mert semmit se tanított nekünk, és akik ott voltak kiscsajok, azokkal csacsogott és ezt a második évben megjegyeztem neki, hogy örülnék, hogy ha nem a magánéletéről beszélgetne, hanem tanítana is valamit. Megsértődött de ugyan úgy nem csinált semmit (Magamtól és más ottani tanártól tanultam meg az egészet). Mikor vizsgamunkát kellett csinálni, kellett nyomtatni és tárgyakra is készíteni logót stb. Úgy volt, hogy a suli állja ezeket. Aztán a tanár nekünk azt mondta, hogy magunknak kell megoldani. Túl drága volt ezért nem nyomtattam semmit, de mások se csinálták meg. Aztán kiderült, hogy azoknak a csajoknak akik kb nyaliztak nála, megengedte, hogy a suliban csinálják meg a dolgokat. Őket ötösre osztályozta, mindenki más kettest kapott. Természetesen szóltunk az igazgatóságnak, de a kettes osztályzatú okj-m megmaradt. Szerintetek most ez befolyásolja azt, ha dolgozni szeretnék? Nem hiába akartam gürizni, mert szeretem a grafikát.

2019. ápr. 17. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem számít.
2019. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel. Van papir vagy nincs.
2019. ápr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!