Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen ösztöndíjat tudnék választani?

A Debreceni BTK osztatlan tanári képzésére járok és valamilyen ösztöndíjat szeretnék igénybe venni. Sajnos rengeteg ösztöndíj van, és ebből rengeteg hatással lenne a későbbi életemre, mint például a Klebelsberg ösztöndíj. A kérdésem az lenne, hogy milyen olyan ösztöndíjat tudnék igénybe venni, ami nem feltétlen teljesítményhez kötött mint mondjuk a tanulmányi ösztöndíj, (ez nálunk 4.9 es átlagtól jár.) nincs kihatással a későbbi életemre mint a Klebelsberg ösztöndíj és emberséges feltételek mellett tudnék egy kicsi zsebpénzre szert tenni, az egyetemi éveim alatt. Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: ösztöndíj, Klebelsberg, kuno, átlag, pénz, ingyen, zsebpénz, nehézség, választás

ápr. 20. 14:47  Privát üzenet  

A válasz
A Klebelsberg ösztöndíj életem legrosszabb döntése volt. Soha ne vedd igénybe!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 17. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bursa Hungarica ösztöndíjat utaltak már valakinek?
Hogyan tudom a neptunrol kiutalni a pénzem? Az ösztöndíjat átutalták, de a pénzügyek/tranzakciók fül alatt nem ír semmilyen gyűjtőszámlát, pedig azt olvastam valahogy igy kell?!
Mikor szokták utalni az egyetemek a tanulmányi ösztöndíjat?
Egri csillagokból kell fogalmazást írni a cím hogy Ilyenek ismertem meg /bárkit lehet választani/ SOS Holnapra kell a fogalmazás?!
A BGEn mikor adják az ösztöndíjat?
Út a diplomához ösztöndíjat kapott már valaki?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!