Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az E-learning képzéssel kapcsolatban? (Jogosítvány B kategória)

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan miben különbözhet, csak a kreszt tudod megtanulni neten keresztül is ami annyit jelent hogy nem kell bemenned arra a 3-4 oktatásra a közel 40-ből hanem gép előtt bemagolod. Minden más ugyanúgy folyik mint simán, nem fogjátok utána pdf-ben letölteni a jogosítványotok abban biztosak lehettek.
2019. ápr. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Passz, en tantermin voltam azonnis csak 1x ott irtam egy lapos tesztet 72 ponttal, es tobbire be se mentem.

Utanan2 hettel ra elmentem vizsgazni 70ponttal sikerult.

Lenyegeben nem tanultam a kreszre, teljesen logikus, magatol ertetodo. :)

2019. ápr. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én e-learninggel csináltam, nem volt vele semmi gondolom. Elsőre meglett a vizsga is. Szerintem tök jó animációk vannak, jól elmagyaráz mindent. Később, a gyakroltai órák elején az oktatóm felhívta a figyelmemet, hogy vannak apróságok amiket kihagytak, de ezt kb 5 perc alatt elmagyarázta, és mentünk is. Nekem kényelmesebb volt, a saját időmet osztottam be úgy ahogy akartam, nekem bejött.
2019. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Utolsó kommentelő lenne egy kérdésem. Az igaz hogy ami a modulzárók végen van teszt azok a kérdések lesznek a vizsgán is? Köszi a válaszodat
2019. ápr. 21. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
A vizsgán olyan kérdések lesznek amit véletlenszerűen kiválaszt a számítógép 2000 kérdésből. Még a melletted ülőnek is teljesen más kérdései lesznek. És ne ezzel foglalkozzál, a kreszt meg KELL tanulni, hogy saját és más testi vagyoni épségében ne okozz kárt. Így is van elég hülye az utakon aki az alapokat se tudja.
2019. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy van, ahogy az 5-ös válaszoló írja. Valószínűleg nem pontosan ugyanazok a kérdések lesznek, de nagyon hasonlóak, ugyanolyan tematikával, hasonlóak. Ezek tényleg egy nagyobb adatbázisból kerülnek véletlenszerűen kiválasztásra, de a lényeg az ugyanaz. Pl jobbkézszabály szituációfelismerésre lehet akár 50 különböző kérdés más animációval, stb. A lényeg hogy megértsd, felismerd a helyzetet, és 1 percen belül válaszolj rá.
2019. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a jobbkéz szabályt, rendőri karjelzéseket és a kereszteződésekbeli sorrendeket jól tudod, akkor nagy meglepetés nem érhet. Ezek a 3 pontos kérdések. A táblákat, a magától értetődő dolgokat pedig a hülye is tudja. Egy pontos kérdések közül a technikai jellegűeket lehet elbaltázni, meg egykét rakomány szabályt lehet elcseszni, esetleg mikor kit lehet előzni. Ezeket tanuld be nagyon.
2019. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. ápr. 21. 12:19
 9/9 anonim válasza:
Szia, ezt a cikket érdemes átböngészned, csomó hasznos infót találsz arról, hogy hogy zajlik a vizsga, mire kell számítani, stb: [link]
2019. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!