Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok melyik egyetem...

Mit tanácsoltok melyik egyetemet válasszam?

Figyelt kérdés

Megjelöltem a Pázmányt és a Károlit.

Mindkettőre szinte 100%,hogy felvesznek az előző éves ponthatárok alapján, ez már nem gond

A gond az, hogy Gödöllőn lakom, és most is több mint 1 órát utazok a gimibe.

Ha a Pázmányra megyek, ami nevesebb, oda 1,5 órát kéne utaznom mert kint van a Tárogató úton, ha a Károlira megyek, ami kevésbé neves, akkor pedig "csak"(nekem ez tökéletes lenne) kb 1 órát kéne, mert a belvárosban van (Dózsa György út tudtommal) tehát még közelebb is mint most a gimim.

Mit tanácsoltok?


2019. ápr. 21. 00:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, milyen szak, de Pázmány.
2019. ápr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Nnna, még egy jogász... Mondjuk valakin a bölcsészeknek is kell röhögniük. Van is miért, hiszen még azt sem tudod eldönteni, hogy két cél közül melyik van közelebb. Életképes vagy te egyáltalán?
2019. ápr. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
A Pázmány nemrég még a Szentkirályi utcában volt az Astoriánál... Mikor költözött ki?
2019. ápr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Megnéztem, most is Szentkirályi utca 28.
2019. ápr. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

A Károli weboldalán meg Kálvin tér 9. van.

4 perc sétára van a 2.

2019. ápr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Ha te nem tudsz dönteni, mit és hogyan akarsz, jobb, ha leülsz a sarokba és megvárod, míg elmúlik a roham.

Összehasonlítod a kettő minőségét, ám a megközelítés idejétől teszed függővé, hol tanulj tovább?

Addig sehol, míg te magad nem tudsz dönteni saját sorsodról.

2019. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A Károlinak a Kálvin téren és a Dózsa György úton is van épülete, attól függ hova jársz, hogy milyen szakon vagy. Illetve a Bécsi úton, de ott csak a pszichósok.
2019. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Koszonok minden normalis hangvetelu valaszt:)

A btk-ra mennek mindketto eseteben,es ezeknek itt van a helyszinuk.

Talan valaki akinek van tapasztalata valamelyik egyetemmel,meghalhatnam.

Nagyon vicces hogy altalaban az embereknek fel ora ingazas eseteben is fel all a szor a hatukon,de most a tobb mint 1,5ora mindenkinek semmiseg..

2019. ápr. 21. 12:26
 9/19 anonim ***** válasza:
Én Károli japánra jártam, másfél órát ingáztam (és egyébként ingázok még mindig) oda és ugyanennyit vissza. Igazából nem olyan vészes, hozzá szoksz, szerintem plusz fél óra már nem nagyon oszt-szoroz. De tényleg, olvass utána hogy melyik szak mit nyújt, milyen specializációik vannak illetőleg milyen minorokat lehet felvenni a fő szak mellé, olvasgass személyes véleményeket és ezután dönts. A Károlin egyedül a magyar szakot nem ajánlom, terjednek róla hírek hogy mégis miféle emberek tanítanak a szakon, akit igazán érdekel az az interneten utána tud járni, szóval azt nem ajánlom, de a többi ha a te igényeidnek megfelel, nyugodt szívvel válaszd, ha szimpatikus (és ez igaz a Pázmányra is).
2019. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

Na, a Pázmány Bölcskar Piliscsabán van a net szerint.

[link]


A Károlin nem találom. Belinkeled?

2019. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!