Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most kezdem az egyetemet....

Most kezdem az egyetemet. Gazdaságinformatikus bsc mellett milyen okj-t csinálnátok?

Figyelt kérdés
Igen, tanulom itthon magamtól is a programozást, már az objektum orientált részét is ismerem, nem kioktatást kérek h szar szak, mert egyáltalán nem az.
2019. ápr. 23. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1) Nagyon jó az a szak.


2) Semmilyen OKJ-t. Hanem menj fel az edx.org, coursera.org platformokra és ott keresgess. Ha nem kell róla papír, akkor az udemy-n is vannak szuperjó kurzusok.

2019. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megnézem, köszönöm!
2019. ápr. 23. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod, kb mi érdekel, ajánlok pár kurzust. Guglizz rá arra, hogy Harvard CS50 és kezdd azzal.
2019. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

A gazdinfó az egy olyan szak, ahol érdemes minden szabadidődet a szakra fordítani, főleg az IT részére. Nem érdemes másba belefogni, főleg nem OKJ-ba.

Csak azt tudom mondani amit az #1-es válaszoló is írt.

2019. ápr. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát, arra gondoltam hogy sap tanácsadónak mennék, így igazából ami fontos lesz az a gazdaságtan és a jó logika, matek, programozás. na meg nyelvtanulás. angolt és franciát tanulok. mind a kettőből kéne egy c1-es fokozat
2019. ápr. 24. 08:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Ess neki a Java programozásnak a fenti platformokon komolyabban. Az Udemyn Nyisztor Károly kurzusait ajánlom, nagyon jók tényleg.
2019. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4 kurzusa van. melyiket ajánlanád?

swiftel nem akarok foglalkozni (2 kilőve) uml-ről még nem hallottam.


[link]

ezt néztem ki

2019. ápr. 24. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt tudd, hogy a Udemy-n az árak fake-ek. Soha ne vegyél kurzust 50-60 ezer forintért – folyamatosan “le van árazva” €10-€12-ra azaz 3-4 ezer forintra. (Ha épp nincs, akkor várj pár napot, amíg lemegy.)


Mindegyik kurzusnak van ingyenes mintája (pár részbe belekukkanthatsz), nézegesd meg őket.


Mennyire tudsz programozni? Ha ez az eleje a számodra, akkor lehet, hogy Pythonnal kellene kezdened. Illetve milyen programozási nyelv kötelező a egyetemen? Érdemes azt is figyelembe venni, hogy egy kis előnyhöz juss.


Mindjárt megnézem neked, ha a Java érdekel, hogy abból mik vannak.

2019. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Látogasd ezt az oldalt rendszeresen. Itt általában mindig vannak promo kódok amik ingyenessé teszik az ilyen 200 eurós/fontos kurzusokat is, de még az eleve leárazott 10 eurósokat is.

Én ennek az oldalnak a használatával már közel 40 tanfolyamot bezsebeltem teljesen ingyen, mind programozás/webfejlesztés, többféle nyelveken.

2019. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget srákok!

"eléggé" értek hozzá. ismerem a függvényeket, változókat, objektum orientált programozás alapjait (inheritance polymorphism encapsulation) persze a problémamegoldó képességemen kell rengeteget javítani.

2019. ápr. 25. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!