Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetemr...

Nemzeti Közszolgálati Egyetemre érettségi tantárgy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen szeretnék továbbtanulni. Gondolkodtam, hogy megjelölöm a Közlekedésrendészetet. Oda kell földrajz érettségi? Mert én úgy tudom nem, viszont egy ismerősöm szerint igen, vagy legalábbis javasolt. És milyen lányként a HHK?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 24. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2019. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket fogadják el:

Belügyi rendészeti ismeretek v. katonai alapismeretek v. magyar nyelv és irodalom v. történelem v. egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy v. egy szakmai előkészítő vizsgatárgy.


Válasz:nem ,nem kell földrajz, sőt el sem fogadják azt. földdrajzot

2019. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 25. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Közlekedésrendészet az nem RTK egész véletlenül? A HHK a honvédképző, de ha tudod és úgy kérdezted akkor bocsi.
2019. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy az.
2019. ápr. 28. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Jól van :D

Én annyit hallottam a HHKról hogy kevesebb a csaj, ilyen szakaszonként 2-3, kevésbé szivatnak amúgy mint a srácokat, de én azt gondolom hogy csajként kifejezetten nehéz lehet.... mármint biológiai okokból például.... Ha a HHKra jössz akkor kiderítjük együtt lol, én is oda jelentkeztem.

2019. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én még csak tizedikes vagyok, de neked sok sikert hozzá! :D
2019. máj. 2. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó hamar elkezdtél ezzel foglalkozni akkor.... na nem baj végülis leglább időben vagy xd

És köszönö ;)

2019. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!