Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik középiskolai kollégium...

Melyik középiskolai kollégium jó Győrben? (Pl. Révai Kollégium, Kazincy Kollégium, Kossuth Zsuzsa Kollégium)

Figyelt kérdés
Hol kedvesek a nevelők, melyik túl szigorú, felszerelésük stb...

2019. ápr. 25. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mely suliba mész?
2019. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szabadhegyi, de nincs kollégiuma
2019. ápr. 25. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kazinczy meg a Révai kollégiuma nem fogad külsősöket.

A Kossuth Zsuzsa a központi koli, ahova az olyan sulik diákjai mennek, amiknek nincs saját kollégiuma.

Az Apor koli is jó egyébként, de az ugye katolikus kollégium, tehát vannak vallásos programok, nem tudom ez neked mennyire gond.

2019. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Kazincy elvileg fogad külsősöket a Révaiban nem vagyok biztos, de mind a kettőt el tudnánk intézni. Inkább az érdekelne h melyik a jobb
2019. ápr. 25. 20:42
 5/6 A kérdező kommentje:
ill. személyes tapasztalatok, a légkör, a berendezés, a szigor
2019. ápr. 25. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a Kazinczy Kollégiumot ajánlom. Sokat ugyan nem tudok róla, csak egy tanárom nevelő ott és azt mondta, hogy 4-től van kötelező tanulószoba, de ált. fél 6 körül már mindenki végez, olyankor felengedik őket a szobába.

Plusz azért is a Kazinczy, mert ha a Szabadhegyibe mész, akkor a belvárosból több busz is indul oda, míg pl. a Révai kolesz környékéről nem nagyon.

2019. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!