Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a diákigazolvány számom...

Mi a diákigazolvány számom ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egyetemen belül kart váltottam, így februárban meg is lett igényelve az új diákom. Sajnos még nem jött meg az igazolvány, de ez egy teljesem más és már-már nevetséges történet. Szóval még 2-3 hétig nem is lesz.


Viszont májusban kezdem a gyakorlatomat egy munkahelyen diákszövetkezeten keresztül. A diákszövetkezet küldött egy formanyomtatványt amit ki kell tölteni, és ebben kéri a diákigazolvány számomat ami 0-val vagy 1-el kezdődik. A régi sulis diákigazolvány számomat adtam meg, mivel az ideiglenes diákigazolványomon (egy darab papír) nincs ilyen szám, csak a 7-el kezdődő.


A kérdésem az lenne, hogy jól csináltam-e ebben az esetben a diákigazolvány számom kitöltését?


Köszönöm.



2019. ápr. 26. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad.
2019. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!