Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt írásbelit külön terembe...

Emelt írásbelit külön terembe szokták iratni vagy a többiekkel együtt?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék és eddig úgy tudom én vagyok az egyetlen aki abból a tantárgyból szeretne.

A középszintűek között, a többi emelt szintűvel (kivéve nyelv) vagy teljesen egyedül egy külön terembe tennének?


2019. ápr. 27. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Masik iskolába osztanak be független tanároknál vizsgázol. Nem leszel egyedül a többi emeltes is ott lesz.
2019. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Sose értettem, hogy hogyan lehet valaki ennyire tájékozatlan.. Ott kezdődik, hogy másik iskolába írod, ráadásul lehet, hogy nem is akkor amikor a közép van. Nyilván nem a közepesekkel írod.
2019. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A közép-és emelt szintű érettségik írásbeli részei egy napon vannak, annyi kivétellel, hogy aki emeltet ír, az másik iskolába van kihelyezve, tehát nem a saját iskolájában vizsgázik. Egyedül az emelt szóbelik vannak hamarabb...
2019. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilván azért vagyok ennyire tájékozatlan mert nálunk a tanárok se ezzel kezdték bár nálunk fakt sincs szoval ha tanárnak van ideje készit ha nincs egyedül készülsz és gondoltam azért van ez az oldal hogy kérdezzek és választ kapjak bár összevissza találok valaszokat is egyes kérdésekre. Az emelt írásbeli is előbbre van nálunk kiirva 1 héttel ezért nem tudtam hogy akkor hol miként történik ez az egész.

De akkor minden másik iskolában. Köszönöm akik nem fűztek a válaszhoz véleményt!

2019. ápr. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!