Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem érettségire...

Juppitt kérdése:

Emelt történelem érettségire elegendő felkészülés lehet ha átnéztem az eddigi összes előző érettségi feladatot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Középszintű történelem érettségi nagy része szövegértés, de mi a helyzet ezzel a teoriaval emelt szinten?

2019. máj. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Emelt szinten is fontos a szövegértés, de itt már kell, hogy legyen egy erős háttértudás. Pláne, mivel a teszthez nem használhatsz atlaszt.

Egyébként megcsinálsz 2-3 tesztet, kijavítod és meglátod, hogy áll a tudásod. Ha nagyon rosszak, akkor még feküdj rá ebben az 1 hétben, mentsd ami menthető. Ha jók akkor okés.

2019. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra jó felkészülés, hogy ellenőrizd a tudásod.
2019. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bár 3 nap van az érettségiig, jobban ajánlom, hogy korszakokra bontva nézd át az előző feladatokat, mert sok feladat ismétlődik és így meg tudod jegyezni, hogy mik az igazán fontos dátumok, szakszavak. Erre itt egy segédlet:

[link]

2019. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom már késő,de én külön tanárhoz jártam + évközben mar keszultunk fakton + otthon kb 3szor atneztem az osszes sulis konyvet + vettem is hozza ami vazlatszeruen leir mindent.Igy lett 86 százalék.
2019. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!