Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Campus Mundiról mi a véleményetek ilyen téren?

Annak a válaszát várom elsősorban, aki volt külföldön Campus Mundi programban.

Én most alapszakos vagyok, mesterképzésre is szeretnék menni.

Még se az Erasmust, se a Campus Mundit nem próbáltam.

Arra gondoltam, hogy a mesterszakon már kipróbálnék valami külföldi dolgot, de mostanában a Campus Mundi jobban tetszik szerintem.

Szóval a kérdés: a Campus Mundi (szakmai gyakorlatot szeretnék vele csinálni esetleg) is "ér annyit" mint az Erasmus? Persze az Erasmus egy félév, én meg igazából 1 hónap Campus Mundira gondoltam szakmai gyakorlatként.

Tolmács-fordító mesterszakra mennék amúgy és az alatt szeretném.

Munkaerőpiacon nézik annyiba, mint az erasmust? Vagy ha nem félévet vagyok kint, akkor hiába?

De a semmitől mégiscsak több, nem?

Phd-n is gondolkodtam, de arról úgyis csak phds tudna választ adni.

Szóval aki volt Campus Mundin, mennyire van ennek értéke? Ér annyit, mint az Erasmus? 1 hónapot volt valaki külföldön?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Campus Mundi, Erasmus, ösztöndíj, egyetem, szakmai gyakorlat

máj. 2. 22:43  Privát üzenet  

A válasz
Ez engem is nagyon érdekelne. Ha részképzésre mész ki mundival az = egy erasmussal, ugye?

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 18. 00:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
SZIE Budai campus (tájk) mennyi volt legutóbb a szociális támogatás pontonként? Ősztől tényleg nőnek a támogatások?
Felsőoktatási szakra jelentkeztem Debrecenben. A campus kollégiumába lehet e jelentkeznem?
A debreceni Campus Hotelben mennyire lehet tanulni meg pihenni? Milyenek ott az emberek?
Debreceni Egyetem Campus Hotel kollégium ezt az összeget hogyan kell kifizetnem?
Mi az a campus, Neptun? Nektek milyen volt az első hét az egyetemen? Miben különbözik a legjobban a gimi és az egyetem?
Mekkora a túljelentkezés a debreceni Campus Hotelbe? Van esélyem bekerülni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!