Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan igényelhetem vissza a...

Hogyan igényelhetem vissza a KRESZ árát ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Minden feltétel adott ami kell hozzá, VISZONT az autós iskola nem nagyon könnyíti meg a dolgomat és elég nehéz így egyedül. Egy linket adott az okatató és mondta olvassam el és csináljam amit ír. Hát kösz..

Elolvastam és ha minden igaz akkor ezt az újnemzedék oldalán lévő nyomtatványt kell kitölteni és bevinni ugye a nyugdíjfolyosítóhoz.

DE! A cikkben azt is írja valahogyan igazolnom kell pár dolgot: Hogy sikeres a KRESZ vizsgám és, hogy befizettem az oktatást árát. Nos a KRESZT nem igazán tudom igazolni, nem adtak semmit pedig kértem de azt mondták "benne van a rendszerben, ennyi." ENNYI szóval majd mondjam ott az irodában, hogy nem tudom igazolni, ENNYI?! XD

Aztán az oktatást sem hiszem, hogy elfogadnák mert azt írják, hogy igazolni kell, hogy B kategóriás jogosítványon vettél részt és hogy az egyik pénz a vizsgára a másik pedig az oktatásra szól. Ennek így rajta kell lennie ELVILEG és csak akkor fogadják el. Nos ezek nincsenek rajta, csak a nevem, egy aláírás, az összeg és egy pecsét ami nem tartalmazza amiket kéne :D Kétlem ezt így elfogadnák de ami azt illeti nincs is hely a csekken ilyeneknek, hogy regényeket írjanak rá, hogy "Ez a B kategóriájú jogosítványra felkészítő elméleti oktatást igazoló dokumentum" vagy ilyesmi XD Ezek miért kötnek mindenbe bele???

Mit lehet ilyenkor tenni vagy mi a normális menete ennek az egésznek?



2019. máj. 5. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!