Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű történelem érettsé...

Középszintű történelem érettségin hogyan számolják a pontokat, hogy 2-es legyen?

Figyelt kérdés

Holnap történelem érettségi. Az egészre nem tanultam semmit se kb. mert nagyon rosszul tanulok törit és az egészet elfelejtem pár órán/napon belül így ebből kifolyólag nem akartam magamat untatni és felesleges időt pocsékolni.

Korábban írtunk egy kisérettségit amire szintén készületlenül mentem be és a kis kérdésekből 25, míg az esszékből 6 pont (tudom, hogy k***a kevés de tényleg nem tudok/nem tanultam semmit se régóta törire), azaz összesen 31 gyűlt össze (atlasz használat nélkül), ami jó esetben 2.


Arra vagyok kíváncsi, hogy egybe az egészen kell elérni 12 pontot, hogy szóbelizhessek és ne legyen bukás, vagy pedig mindkettő részben 12-12?


Nem kérem a panaszokat, hogy "miért nem tanultál gyökér", tisztában vagyok vele mire vállalkoztam.



2019. máj. 7. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az írásbeli egészének kell minimum 12,5%-osnak lennie, hogy mehess szóbelizni.
2019. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!