Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sohasem megyünk osztálykirándu...

Sohasem megyünk osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és idén az új sulimban nem megyünk semmilyen májusi osztálykirándulásra. Érdekes mert a barátnőm aki egy másik suliban tanul, ők egész tanévben nagyon sok helyre mentek és év végén még Bécsbe is mennek (ő is 9.-es) Mi évközben sem voltunk nagyon sehol sem, és ez nagyon rossz mert én mindig is szerettem az osztálykirándulásokat még általánosban is pedig ki nem álhattam az osztályt. Lehet hogy azért nem megyünk mert sokan vagyunk (32) és eléggé rossz az osztály? Nem lehetne ezt valahogy máshogy megoldani?

2019. máj. 7. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a 4 év alatt egyszer nem voltunk, akkor is azért, mert pár osztálytársam nem bírt magával, így ofő nem vitt minket sehová. Amúgy szerveztek kirándulásokat a suliban évközben is, de ezek fakultatívak voltak.
2019. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, van-e rá osztálypénz.
2019. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!