Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvesznek az egyetemre,...

Ha felvesznek az egyetemre, akkor mikortól lehet jelentkezni kollégiumba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
egyetemfüggő
2010. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
általában azzal a levéllel szokták kiküldeni a kolijelentkezést amiben jelzik h felvettek , meg h miröl mit kell tudni
2010. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jahh...oké! Akkor várom :)
2010. júl. 6. 17:24
 4/5 A kérdező kommentje:

Felvettek! De nem értem,hogy hogy van ez. Mert ezt irják a kollégium honalpján : A KÉRVÉNYEK LEADÁSI HATÁRIDEJE: 2010. június 11. 12 óra


A HATÁRIDŐN TÚL BEÉRKEZETT KÉRVÉNYEKKEL NEM FOGLALKOZUNK!

Valaki nézze már meg nekem,mert én ezt nem értem. Még júniusban nem is tudtam hogy felvesznek,tegnap tudtam meg! Akkor hogy jelentkezhettem volna?

[link]

Remélem csak félre értek valamit!

2010. júl. 23. 14:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem rájöttem magamtol is :D

"A kollégiumi felvételi kérelmek beadási határideje a felsőbbéves hallgatók számára június elejére, az egyetemre frissen felvételt nyert hallgatók számára augusztus közepére esik."

Ebből...

2010. júl. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!