Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül vagyok az osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés
Pontosabban félek,hogy megint egyedül leszek,mert tavaly az volt,hogy a barátnőmmel ugye egymás mellett ültünk,az első nap vele is voltam,csak aztán jött a másik osztálytársam aki úgymond megvásárolta. A barátnőmmel amúgy jóba vagyunk,de van amikor csak úgy a semmiből elárul vmi tárgy,kaja miatt. 4 ágyas szobák lesznek,de nem tudom hogy azokkal hogy jöjjek ki. Szeretnék elmenni a kirándulásra,de azért rosszul esne 3 napot teljesen egyedül tölteni. Szerintetek mit csináljak?
2019. máj. 10. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy ilyen osztálykirándulás nemcsak az elszigeteltség veszélyét vetíti előre, hanem újabb barátságok megkötésének az esélyét is. Lehet, hogy épp a kiránduláson jössz össze valakivel, aki eddig fel sem figyelt rád, s csak most jön rá, hogy mennyire jó veled beszélgetni. Ezért érdemes volna megfontolnod elmenni. Arra az esetre pedig, hogyha mégis elszigetelődnél, vigyél magaddal valami kellemes olvasnivalót az útra, s így annyira már nem fogod érezni a keserűséget.
2019. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de cukinak cuki. Itt az idő fiúkkal is barátkozni! Ismerek kislányt, akit kiközösítettek a lányok, mert olyan fura volt; ő meg átpártolt a fiúkhoz, így ő lett a fiúk kedvence és kb magasról tesz rá, hogy a lányok mit gondolnak róla. Egész nap srácokkal lóg, szerelmes bele szerintem a fél fiúcsapat (amúgy csajos csaj, és helyes is). A srácok könnyen barátkoznak lányokkal, csak nyitni kell feléjük.
2019. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi általában más osztállyal megyunk együtt (tehát a két osztály egyutt) ha esetleg nálatok is úgy van, barátkozz a másik osztályból emberekkel.
2019. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!