Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Nem tudom ezt...

Hogyan tovább? Nem tudom ezt teljesíteni hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy új töri tanárunk,és hétfőn feleltet,nem tudom megtanulni mert még nem kezdtem hozzá,ez vagy 5-6 nagy oldal lenne és nem vagyok képes rá.

Arra gondoltam,hogy nem megyek be,csak akkor meg igazolások stb nem lehet valahol VALÓDI orvosi igazolást szerezni,hogy ne keljen kamu tüneteket mondanom.

Ha bemegyek egy gyerek rendelőbe,ott nincsenek kirakva,ezt is mondta pár haverom,de nem tudom,mi az igaz ebből?


Kérlek normális válaszokat,köszi :)



#nem-lehet-most-hogyan-igazolást-de-hogyan
2019. máj. 11. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán megtanulod holnap azt a pár oldalt, emeld ki a lényeget benne, értsd meg mi a lényeg és ennyi.
2019. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5-6 A4 es lap 15 éves vagyok amúgy,de képtelen vagyok,egyszerűen nincs időm se de holnap megpróbálom,de ha nem jön össze ,nem akarok rossz jegyet kapni mert ezen múlik az évvégi jegyem szóval... :/
2019. máj. 11. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy képes rá? 5-6 oldal konkrétan semmi..holnap ott van rá az egész napod, annyi idő alatt hatszor is meg lehet tanulni. Orvosi igazolást pecsét nélkül amúgyse fogad el senki, azt nem lehet csak úgy szerezni, pont az ilyen kislusti gyerekek miatt :)
2019. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:)

Jó akkor megtanulom,megpróbálom Köszi :)

2019. máj. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!