Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már úgy, hogy...

Ti éreztétek már úgy, hogy azt gondoltátok milyen rossz lett az érettségitek és mikor kijavították mégis tök jó lett?

Figyelt kérdés
Minden választ nagyon szépen köszönöm!

2019. máj. 12. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

érettséginél nem, de annó dolgozatoknál nagyon sokszor. sőt fordítva is.

örök sztorim, hogy az egyik irodalom TZ után úgy éreztem, hogy nagyon jól sikerült, kaptam rá egy 2est

aztán a javító dolgozat, ami szerintem sokkal szarabbul sikerült 5ös lett...

2019. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!👍🏽
2019. máj. 12. 12:38
 3/8 anonim válasza:
100%
Velem pont az ellenkezője szokott előfordulni.
2019. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno a töri esszéknél éreztem úgy, hogy elég összevisszaságok lettek, de végül alig vesztetem pontot az esszés részen.

Egyetemen pedig jártam már sokféle képen, nemrég pl egy hétoldalas beadandót küldtem el a tanárnak(10-nek kellett volna lennie), olyan felkiáltással, hogy nem érdekel ha csak kettest ad, csak legyen meg a tárgy, félóra múlva jött az üzenet az ötös megajánlott jegyről.

2019. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!👍🏽

Azta, utolsó válaszoló, egész jól jártál akkor:)!

2019. máj. 12. 14:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2019. máj. 12. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fordítva fordult elő.

Két alkalommal dolgozatnál volt olyan, két különböző tanárnál, hogy 5-öst vártam, még mikor beadtam a dolgozatot is; erre mikor kiosztotta, látom, hogy kettes. Ebből az egyik dolgozat az egész osztálynak rosszul sikeredett; 3-as volt a legjobb jegy, pedig voltak kitűnő tanulóink is; a tanár kitalálta, hogy kötelezően írja újra mindenki. Kettő darab 3-as lett az egész osztályban, a többi mind 1-es 2-es. És akkor én ezért nagyon haragudtam a tanárra, az én agyam két hétig tárolja ezeket az információkat, és már két héten túl voltunk akkor, és akkor hogy tanuljam meg újra; amikor én ezt az egészet már egyszer megtanultam tisztességgel..

2019. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokszor volt így . Ès a fordított eset is. Pèldául a" rendes" èrettsègimen a törit a nèmetet tök jónak èreztem s a magyart rossznak. Mègis a magyarom lett a legjobb , a nèmetem ès a törim meg a közelèben sem volt annak az eredmènynek mint amire számítottam😂😭De a dolgozatoknál is sokszor volt olyan ,hogy 1esre 2esre számítottam ès 3ast 4est kaptam. Valamint mikor 4es-5ösre számítottam kaptam egy hármast vagy kettest. :D
2019. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!