Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha nem megy a matek?

Mit tehetnék ha nem megy a matek?

Figyelt kérdés

A matekkal már 6. óta csak szenvedek, hiába tanulom, hiába gyakorlom nem áll össze a dolog. Most elsős vagyok gimiben és sajna a matek tanárunk is hülye.. 73 éves néni, aki semmit nem tanít, sokszor a saját életéről beszél, és ha megkérem, hogy lenne-e szíves mégegyszer elmagyarázni, mert nem értem akkor hülyének könyvel el..

November óta könyörgök neki, hogy szeretnék javítani, de sosem ad rá lehetőséget sem.. Nem nagyon szeretnék megbukni.. Van valami módja szerintetek, hogy 1 hónap alatt javítsak?



2019. máj. 12. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Magántanár.
2019. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Az interneten is szoktak hirdetni egyetemista diákok,korrepetálást vállalnak.
2019. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pacsi! Nálunk is ugyanez volt matekon! A tanár minden órán az èletèt mesèlte. Én a nagybàtyjàmhot jártam matekozni, így mentem át minden félévben. Neked nincs valami reàl beállítottsàgú rokonod? Neten is vannak jo videók amúgy, keresgèlhetsz ott is.

Csak nem az Irinyi? 😂

2019. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!