Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek milyen (volt) a gimnázi...

Nektek milyen (volt) a gimnáziumi évek alatt az átlagotok? Mennyit rontottatok az előző évekhez képest, (tudom hogy vannak/lesznek új tantárgyak, faktok az évek alatt amik azért nehezebbek) félévekhez képest?

Figyelt kérdés
Én most 9.-es vagyok és félévkor 4,69 volt most pedig úgy néz ki hogy évvégekor 4,53-as átlagom lesz kb.

2019. máj. 12. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régen voltam ebben az életkorban, de 4-4,5 között voltam mindig. Érdekes módon egyetemen mindig jobb volt az átlagom.
2019. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én végig kitűnő voltam (na jó, 11. Félévnél médiából négyes). De ha évekre akarjuk bontani:

Kilencedik nem volt annyira nehéz, sok dolog volt amire emlékeztem korábbról.

Tizedikben valami brutál volt, igaz, én is megnehezítettem a dolgot (2 nyelvvizsga, előrehozott érettségi, rossz párkapcsolat).

Tizenegyedikben nagyon sok időm szabadult fel, mert kiesett a biosz, kémia, fizika, földrajz és egy idegen nyelv. Ezt az időt tudtam a faktomra es a nyelvekre fordítani.

Tizenkettedikben kb olyan volt mint tizenegyedikben, annyi nehézséggel hogy készülni kellett az érettségire.


Na de ezt a hosszút azért írtam, hogy érzékeltessem, hogy még több dolog tud változni. Ha neked pl kémia-fizika ami lerontja az átlagodat, akkor ezek tizenegy-kettedikben kiesnek, szóval nem kell velük foglalkozni. Érettségi tárgyakból legyél jó, plusz még egyből (ami a választott érettségi tárgyad lesz) és kész.

2019. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Iszonyat szar iskolàba jártam, a tanárok azt hajtogattàk, hogy idiótàk vagyunk és nem fogják leadni az anyagot, ès majd az èrettsègit megoldjuk magunk.

Ez a hozzààllàs meg is hozta az eredmènyèt. 28 fős osztàlyban 16-an buktak meg matekból, a legjobb jegy egy darab hàrmas volt. Én átmentem nehezen. A kémia tanár pedig 2 éven keresztül azt ordította nekem, hogy "Takarodj haza abba az orszàgba ahonnan jöttél."(Hozzàteszem Mo-n születtem, és olasz szàrmazàsú vagyok.)

Így folyamatos bukás veszély fenyegetett kèmiàból is, de nehezen az is meglett.

Kilencedikben 4,2-vel vègeztem, 10-től pedig 3,6 és 3,9 között voltam végig. Kitűnő nàlunk egyik évben sem lett senki, és kb 3 embernek lett maximum 4,2 a bizonyítvànya. Pedig ez a gimi a megye legjobb gimijènek volt kikiàltva akkor amikor jelentkeztem. :)

2019. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9-ben 4,5 10-ben ès 11-ben 4,3 és 12-ben 4,7. Matekból és fizikából voltam 3-mas, a többi tárgy négyes vagy ötös.
2019. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem emlékeztem pontosan, de most kiszámoltam. 9.-ben 4,38, 10.-ben 4,23, 11.-ben 4,25 és 12.-ben 4,54. Négy éven keresztül minden éven félévkor és év végén is mindenből 4-es, 5-ös voltam, soha nem volt egy 3-asom sem. Ezt nagyon nehéz volt megcsinálni, az osztályomból csak nekem sikerült.
2019. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!