Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem küldtem el a beadandom...

Nem küldtem el a beadandom aminek kb 2 hete járt le a határideje. Mit írjak a tanáromnak?

Figyelt kérdés
Meg akarom neki mondani,hogy sajnos nem tudtam ezt most teljesiteni es ,hogy ez nem ellene iranyul. De nem tudom mennyire magyarázkodjak!?vagy mondjam azt is,hogy termeszetesen potolni fogom amint lehet? Nem tudom mik azok a mondatok amik egy ilyen kontextusban helytalloak lennenek. Ti mit irnatok?
2019. máj. 12. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Kérj elnézést a késésért és küldd a beadandót. Lehet, hogy el sem fogadja már, ez tanárfüggő.
2019. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges okokat sorolni. Vagy elfogadja vagy nem. Nálunk nem szokták, mert nem fair azokkal szemben, akik időben megcsinálták.
2019. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem ellene irányul? Miért irányulna ellene? Nem is értem, magaddal tolsz ki, nem vele...ne magyarázkodj, az sokkal rosszabb. Add be, aztán vagy elfogadja vagy nem. Valószínűleg nem fogja, főleg, hogy két hetes késéssel adod be, mert ahogy előttem is írták, nem igazságos.
2019. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!