Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen összefoglaló könyvből...

Milyen összefoglaló könyvből lehet a legjobban felkészülni emelt töri és emelt magyar érettségire?

Figyelt kérdés

Van olyan könyv, amiből jól fel lehet készülni írásbelire és szóbelire is egyaránt?

Nektek melyik az, ami maximálisan bevált?

Minden segítséget, javasltot szívesen veszek!


2019. máj. 13. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Emelt töri írásbelire én szimplán a Száray-féle tankönyvekből készültem. Szerintem elég sok dolog le van írva, csak gyakran pl apróbetűvel, szóval mindenre nagy figyelmet kell fordítani.

Most szóbelire 2 könyvem van:

Farkas Judit- 2019 évi érettségi tételek történelemből-30 emelt szintű tematika (Maxim kiadó, egy kerék van az elején, 400 oldal).

Ez összefüggően írja le a témákat és eléggé tudja szívni az agyamat, de vannak benne mintatételek.

A másik:

Studium Generale- emelt szóbeli tételek 2019 (történelem szekció)

Ez vázlatszerűen ír, ha az elsőbe belefáradok, ezzel folytatom. Mintatételek nincsenek benne, csak pár kérdés a témák végén.

2019. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!