Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel ilyen?...

Történt már valakivel ilyen? Szerintetek van még lehetőség orvosolni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval az ELTE-re járok, és tudom, hogy nagyon gáz, de nem vettem fel az alapvizsgát a félév elején, mert valahogyan elkerülte a figyelmemet, és mert még nem ismertem annyira a rendszert, hogy tudjam, hogy nem evidens, hogy vizsgát, nem csak a vizsgafelvételi időszakban kell felvenni. Vagyis, hogy egy tárgy szükséges ahhoz, hogy vizsgát tudj felvenni, mindegy...

Szóval tudom, hogy utólagos tárgyfelvétel csak egy héttel a tárgyfelvétel határidő lejárta után lehetséges. De szerintetek mennyi esély van rá, hogy esetleg el lehet intézni? Be fogok menni a tanulmányi osztályra, de szerettem volna előbb itt is megkèrdezni.


2019. máj. 13. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez tanóra is van, vagy "csak vizsga"? ELTés vagyok, nem ismerem ezt. Mert ha igen, tök esélytelen vizsgaidőszak előtt egy héttel. Még félév közben/egy hónappal tárgyfelvétel után erős indokkal elfogadhatták volna, de így vajmi kevés esélyt látok rá, TO-t ismerve meg elküldenek, hogy jövőre.
2019. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!