Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Kis Képzőről és a Szent Lászlóról vélemény?

Igazából animáció szak érdekel leginkább (még van fél évem eldönteni kb. Hova akarok menni), de nem tudom,hogy eggyátalán a Szent Laciban van-e. :/ Mindkettő nagyon tetszik a hallottak alapján. A jelenlegi átlagom 4-es felett van de pontosan nem tudom. Valaki akit a legutóbbi alkalomkor felvettek bármelyikbe tudna írni róla?

•Milyenek a diákok/tanárok?

•Hány ponttól vettek fel?

•Hányan vannak egy osztályban kb.?

Aki válaszolna nagyon megköszönném! ^-^

Keress kérdéseket hasonló témákban: gimnázium, KISKÉPZŐ, Szent László, Média/Animáció szak

máj. 15. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
Szia,engem a Szent Lászlóba vettek fel,73 pont lett a felvételim,egy osztály kb. 30 fős,mindenki nagyon jófej.A közösség hihetetlenül jó.Felvettek a kisképzőbe is,de nem voltam annyira elhivatott,hogy a kisképzőbe menjek,sok sikert!

# 1/3Időpont máj. 19. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

# 2/3Időpont máj. 26. 06:59 Privát üzenet
kiskÉPZŐŐŐ

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 29. 18:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kiperegnék tanító vagy óvónő képzőről, ha nem tudok énekelni?
Grecsó Krisztiánról és Kiss Lászlóról mit lehetne mondani, mint kortárs költőkről?
Kőbányai Szent Lászlóról lennének kérdéseim?
Miért akar mindenki lebeszélni a budapesti Németh Lászlóról?
Valaki tud képet küldeni a Baross Imre Artista képzőről?
Van valaki aki tud valamit a Kecskeméti Pedagógus képzőről? Esetleg valaki, aki odajárt/jár?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!