Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ilyenkor amúgy...

Egyetemisták! Ilyenkor amúgy mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Volt valaki olyan helyzetben, hogy utolsó félévében egy tárgy miatt nem lett diplomája, mert abból bukott?

Vagy meg tudtátok oldani valami különleges megoldással?


Olyan esetekre gondolok, amikor tanultatok, mégse lett meg.


2019. máj. 15. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyat újra fel kell venni és ha a következő félévben sikerül, lehet államvizsgára menni. Más lehetőség nincs.
2019. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Elméletileg mindenkinek van lehetősége dékáni vizsgát vagy dékáni javítást kérni.

Én ezt majdnem elhasználtam, mert az utolsó félévembem (csúsztam 2-t), szakdolgozat meg egy nehéz szakos tárgy volt vissza. A szakdolgozatot leadtam 1 hónappal előbb, utána a szakos tárgynak a vizsgája kellett. Végzősként 5 hét helyett 3 heted van teljesíteni mindent, nekem sikerült a 3. hét 3. vizsgáján átmenni, előtte 2x megbuktatott a tanár. Az elsőnél, mert nem tudtam, másodiknál meg a beugró-kiugrón estem ki... Mindenesetre meglett. Én még gyorsan érdeklődnék erről a dékániról!

2019. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csuszas? Legalábbis nalunk sokan csusznak egy félévet 1-2 targy miatt. A kovetkezo majusban vagy decemberben is allamvizsgazhatsz, nem csak egy ev mulva tehat hanem félévre rá. Igazabol hasznos is lehet, de menj be to-ra es kerdezd meg van e valami kérelem hogy vizsgázhass meg egyet.
2019. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!