Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyit tanultok a vizsgákr...

Ti mennyit tanultok a vizsgákra, érettségikre?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem tanultam, szerintem egész jó lett, szóbelire szééépen laaaassan nekiállok a tételeknek. Lusta vagyok, na. :D Törinek már megvan a fele, de csak mert a tanár számonkérte. Irodalomból is megvan néhány, mert év közben azokat vettük. A plusz tárgyat meg már lenyomtam tavaly.
2019. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb készülés az volt, hogy megoldottam előző évekbeli feladatsorokat meg nyilván ki fogom dolgozni a szóbeli tételeket, bár pl töriből nincs sok dolgom, mert a nagy része megvan már a tavaly év végi kisvizsgáról.

Amúgy én folyamatosan tanultam a 4 év alatt, ebben az utolsó félévben kb már csak ismételtem, így nem kellett hajtani magam.

2019. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én emelt fizikát írok hétfőn, egy könyvet elolvastam, meg az elmúlt években agyban ott voltam (nagyjából). Kicsit félek, mire elég, de majd meglátjuk.
2019. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gooku ***** válasza:
100%

Írásbelire az előző évi érettségiket oldottam meg, meg is lett az eredménye.

Szóbelire ma annyit tettem, hogy megpróbáltam egy tételt elmakogni.

A tételek kidolgozásához holnap fogok hozzá. Igazából csak azért válaszolok, hogy tényleg így legyen.


Sok sikert mindenkinek, akik szóbelik előtt állnak, és még több szerencsét, szórítok nektek, legyünk túl rajta!

2019. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Írásbelire csak a kis érettségikre tanultam, ami azokból megmaradt azt vittem nagyra. Na jó, matekból és angolból tanultam. Matekból viszont még így is szóbeli lett...

Szóbelire az angol tételemből 5 tétel hiányzik, szakmaiból egy db sincs. Fogalmam sincs szakmaira hogy fogok készülni.

Matekra konzultáción készülök és angolból is, sajnos mindkettőből nagyon gyenge voltam+a tanár is olyan volt, hogy hagyjuk.

Törit meg ilyeneket lassan neki kéne állni magolni, de nagyon lusta vagyok, tanulás helyett inkább üzletelek, meg utazok, meg a továbbtanulásomat próbálom intézni, vagy vezetek.

Nem vagyok képes első helyre helyezni a tanulást, szóval nem tudom még mikor jutok el oda, hogy egy tételt is tudjak.

2019. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 óra.Ez függ,hogy milyen a tétel hossza és mennyire nehéz.
2019. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!