Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti mennyit tanultok a vizsgákra, érettségikre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vizsga, érettségi, tanulás, vége

máj. 15. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok
Írásbelire nem tanultam, szerintem egész jó lett, szóbelire szééépen laaaassan nekiállok a tételeknek. Lusta vagyok, na. :D Törinek már megvan a fele, de csak mert a tanár számonkérte. Irodalomból is megvan néhány, mert év közben azokat vettük. A plusz tárgyat meg már lenyomtam tavaly.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 15. 22:07 Privát üzenet

A legnagyobb készülés az volt, hogy megoldottam előző évekbeli feladatsorokat meg nyilván ki fogom dolgozni a szóbeli tételeket, bár pl töriből nincs sok dolgom, mert a nagy része megvan már a tavaly év végi kisvizsgáról.

Amúgy én folyamatosan tanultam a 4 év alatt, ebben az utolsó félévben kb már csak ismételtem, így nem kellett hajtani magam.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 16. 16:01 Privát üzenet
Én emelt fizikát írok hétfőn, egy könyvet elolvastam, meg az elmúlt években agyban ott voltam (nagyjából). Kicsit félek, mire elég, de majd meglátjuk.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 16. 19:55 Privát üzenet

Írásbelire az előző évi érettségiket oldottam meg, meg is lett az eredménye.

Szóbelire ma annyit tettem, hogy megpróbáltam egy tételt elmakogni.

A tételek kidolgozásához holnap fogok hozzá. Igazából csak azért válaszolok, hogy tényleg így legyen.

Sok sikert mindenkinek, akik szóbelik előtt állnak, és még több szerencsét, szórítok nektek, legyünk túl rajta!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 16. 22:09 Privát üzenet
mindig igyundull deszerencsére nekem nemvt érecségi a ksiegittöbe csak képeket mutatak és megkelet mondani h mivan rajta pl azegyiken egy tyuk vt ara emlékszek

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 17. 14:26 Privát üzenet

Írásbelire csak a kis érettségikre tanultam, ami azokból megmaradt azt vittem nagyra. Na jó, matekból és angolból tanultam. Matekból viszont még így is szóbeli lett...

Szóbelire az angol tételemből 5 tétel hiányzik, szakmaiból egy db sincs. Fogalmam sincs szakmaira hogy fogok készülni.

Matekra konzultáción készülök és angolból is, sajnos mindkettőből nagyon gyenge voltam+a tanár is olyan volt, hogy hagyjuk.

Törit meg ilyeneket lassan neki kéne állni magolni, de nagyon lusta vagyok, tanulás helyett inkább üzletelek, meg utazok, meg a továbbtanulásomat próbálom intézni, vagy vezetek.

Nem vagyok képes első helyre helyezni a tanulást, szóval nem tudom még mikor jutok el oda, hogy egy tételt is tudjak.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 17. 21:06 Privát üzenet
Napi 2-3 óra.Ez függ,hogy milyen a tétel hossza és mennyire nehéz.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 18. 00:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Udv! Orulnek, ha tudnanak segiteni. A kerdesem az lenne, hogy ha valaki sikeres irasbeli vizsgakat tett es a szobeli vizsgakra nem megy el, olyankor oszi erettsegire mind az 5...
Ti hogy veszitek rá magatokat hogy tanuljatok érettségire vagy vizsgákra?
Tudnátok nekem valami jól bevált tanulási módszert javasolni a vizsgákra? Milyen gyakran tartotok szünetet, illetve mivel lehet a leghatékonyabban felfrissíteni a koncentrációt?
Magántanuló vagyok, ha nem megyek el (ma), az utolsó vizsgákra akkor mi lesz?
Vizsgákra milyen agyserkentőket tudtok ajánlani?
Az orvosok az ötödévükben olyan vizsgákra mennek itthon is, mint a grace klinikában?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!