Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE-ÁKK államtudományi elbeszé...

NKE-ÁKK államtudományi elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az államtudományi képzéshez kell szóbeli elbeszélgetésre menni, és az lenne a kérdésem, hogy ti előző években milyen kérdéseket kaptatok? Mennyi ideig tartott a beszélgetés? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. máj. 16. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekel a közszolgálati pálya, mik a terveid ezzel a végzettséggel, előtanulmányaid, a munkahelyedről is kérdeznek majd, ha már a közigazgatásban dolgozol. Ilyesmiket kérdeznek majd.
2019. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
10 percnél nem tart tovább a beszélgetés.
2019. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15-nél...
2019. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én is most májusban voltam felvételi elbeszélgetésen...lassan egy hónapja. Viszont én még semmi eredményt nem kaptam róla. Aki most volt felvételin, ti kaptatok már valami értesítést?
2019. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felvi.hu oldalon bejelentkezel, megnézed a jelentkezések és pontszámoknál, azon belül "intézményi szervezésű vizsgák"-ra rákattintasz és ott mutatja, hogy alkalmas lettél vagy sem. Nekem már fent van.
2019. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Te már feltöltötted az érettségi eredményeket? Én még nem, mert a héten kaptam meg. Viszont én nem talalálok intézmény szervezésű vizsgák “fület”. Ezt akkor láthatom, amikor feltöltöm az érettségit? Elnézést a buta kérdéseim miatt, csak kicsit most bepánikoltam...
2019. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem diploma alapján számították a pontokat. Az érettségi eredményeket azt hiszem legkésőbb július 12-ig lehet feltölteni.Ne aggódj, lehet hogy a te alkalmasságid eredményét még nem töltötték fel. De ha biztosra akarsz menni hívd fel a sulit.
2019. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Értem, akkor neked más az eljárás. Igen, tudom, hogy 12-ig lehet feltölteni. A héten töltöm majd fel, remélem sikerült. Köszönöm a segítséget.
2019. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!