Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2019 informatika érettségi...

2019 informatika érettségi (angolul! )?

Figyelt kérdés

Ma írtam meg a középszintű info érettségit angolul és volt benne egy olyan feladat,hogy egy olló szimbólumot kellett beállítani,de a szimbólum listán sehol se találtam. (mielőtt vlki írná ,,hogy ilyen nem is volt" ,akik angol érettségiztek azoknak más téma volt,mint aki magyarul írta)

Nem akartam ott hagyni ,,hogy akkor ezt passzolom" címszóval inkább paintből kivágtam az olló jelet és elmentettem és azt állítottam be szimbólumként. Azt nem fogjak elfogadni ugye? :D

Köszönöm a segítő válaszokat!



2019. máj. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják elfogadni, mert neke karaktert kellett volna másolnod és nem egy képet berakni. A karektertáblában a Wingdings-nél találod az ollót.
2019. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felsoroláshoz szimbólum? Azt lehet, hogy elfogadják, bár a Wingdingst tényleg illik ismerni. Nyolc órakor kiderül.
2019. máj. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A feladatsorban és a javítási útmutatóban is "olló szimbólum" szerepel, tehát nem olló karakter. Szerintem el kell fogadni a képet is, de határeset. Végső soron a javító tanár kérhet állásfoglalást a tételkészítő bizottságtól, ha nem tartja egyértelműnek.
2019. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy van de néztem és nem láttam. Lehet h már a fáradtságtól vagy csak én vagyok ennyire vaksi.
2019. máj. 17. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!