Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg azt ami...

Hogyan tanuljam meg azt ami nagyon sok és nem érdekel?

Figyelt kérdés

nem értem, nem is érdekel, és nagyon sok az anyag. Vizsgám lesz belőle, pénzügyi ismeretek.

egyszerűen sírhatnékom van.


2019. máj. 17. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs más megoldás, neki kell ülni és megtanulni, már ha nem akarsz úgy bemenni, hogy semmit nem tudsz. Vagy ha a magolás nem megy, akkor legalább olvasgasd a tételeket MINDEN NAP legalább egyszer. Ha ezt megcsinálod napokon keresztül akkor valami azért csak megragad a fejben.. Kitartást!
2019. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem valahogy sikerül, bár amilyen mázlim van, biztos, hogy 10ből azt az egyet fognám ki, amit nem magoltam be, márha beírom őket.
2019. máj. 17. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Pacsi! Ugyanebben a helyzetben vagyok a szakmaival.
2019. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!