Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2020tól a felsőfokú nyelvvizsg...

Lillaaacska kérdése:

2020tól a felsőfokú nyelvvizsgáért nem jár majd plusz pont?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, néhány tanárom szerint a felsőfokú nyelvvizsgáért nem kapunk majd plusz pontokat jövőre, vannak akik szerint 12 pontot fog érni (fogalmam sincs honnét vették ezt), és vannak akik azt mondják, hogy ugyanúgy 40 pont jár majd érte. Ti mit hallottatok, mi lehet az igazság?

2019. máj. 18. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Felsőfokért biztos jár plusz pont, én még nem hallottam konkrét számot, hogy mennyi.
2019. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ: Ha van egy középfokú nyelvvizsgád, és amellett egy felsőfokú, akkor azt a teljes pontot kapod, ami most is járna, azaz 40pont.


Ha csak felsőfokú nyelvvizsgád van, akkor a felsőfokú és a középfokúra járó pont különbsége jár, azaz 12 pont. Ez a logikus, és így is lesz.

2019. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló te nem vagy jó matekból, ugye?

A válasz meg az, hogy ezzel meg kell várni a hivatalos választ. Addig csak találgat mindenki.

2019. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Második válaszoló te nem vagy jó matekból, ugye?"


40-28 = 12. Ezt még egy óvodás is tudja. De úgy látszik, neked még a bölcsödéből sem sikerült továbblépned...

2019. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A válasz mögötti logikára akartam kilyukadni, a matek kérdéssel...
2019. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát akkor neked még az összeadás-kivonás sem megy...
2019. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!