Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek idén így felvehetnek orvosira?

számolgattam,összesen olyan 430 pont körül lesz. Ez szerintetek idei feltételek mellett be fog férni a vidéki orvosikra vagy megint kiesek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: biológia, kémia, orvosi

máj. 20. 11:02  Privát üzenet  

A válaszok

A videkiekre mindenkepp eleg :)

Gratulalok :)

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 20. 11:29 Privát üzenet
Penryn nevű felhasználó válasza:

Vidékre elég lehet szerintem.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 20. 12:46 Privát üzenet
Legrosszabb esetben is Pécsre biztos elég lesz, Szegedre és Pestre nem hiszem. Debrecent nem tudom,ott szerintem 430 körül lesz a ponthatár.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 20. 12:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ennyire jól sikerültek a kémiák, hogy vagy 7 pontot emelkedne Debrecen? :O hmm érdekes

# 4/7Időpont máj. 20. 15:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

csak azért kérdem, mert nekem is a kémiám lett gyengébb és osztályban is mindenki arra panaszkodott meg sok helyen itt is azt olvastam,hogy nehéz volt :D

# 5/7Időpont máj. 20. 15:23 Privát üzenet

Viszont a biosz az meg nagyon jól sikerült a többségnek...de remélem igazad lesz,én magamnak is olyan 430-436 pontot számoltam,úgyhogy izgulok rendesen.

Melyik egyetem áll neked eslő helyen?

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 20. 18:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nekem a SOTE, de arról lemondtam így, a következő Szeged, aztán Debrecen, sajna Pécset nem jelöltem, mert alföldi vagyok, hozzám picit távol lenne, de ezek láttán lehet, jobban jártam volna :D

# 7/7Időpont máj. 20. 19:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány ponttal lehet bekerűlni orvosira? (SZTE, SOTE) Aki bekerűlt az hány ponttal?
Ha átlagos/rossz tanuló vagyok, de az érettségim 4-5 lesz akkor felvehetnek államira?
Felvehetnek ennyi ponttal a budapesti Leövey Klára Gimnáziumba?
Mire van esélyem így? Felvehetnek még orvosira, fogorvosira?
Orvosira felvehetnek ha nincs érettségim kémiából?
Milyen tárgyakból kell érettségiznem az orvosira? Ha 3-asra sikerül egy érettségi, attól még felvehetnek? Milyen átlag kell?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!